Gra sztuki walki

Jedną z najnowszych propozycji naszego wydawnictwa jest gra „Mistrz sztuk walki”. To idealna propozycja dla wszystkich pasjonatów tego typu sportów. Gracz wciela się w rolę sportowca i wybiera dyscyplinę sztuk walki, którą pragnie trenować.

Jedna z najważniejszych zalet naszej gry jest duży realizm. Gracz wybiera dla swojej postaci imię i nazwisko, a także określa takie cechy jak wiek, wzrost oraz waga. Taka postać bierze udział w treningach, które pozwalają na rozwój umiejętności, a tym samym na odnoszenie coraz większych sukcesów w sportowych zmagań. Należy bowiem zwrócić uwagę na to, że zwycięstwo bądź porażka w starciu z przeciwnikiem uzależniona jest nie tylko od tego, jak gracz pokieruje swoją postacią, lecz także od stopnia rozwoju poszczególnych umiejętności postaci oraz od jej aktualnej kondycji. Zwycięstwa w takich zmaganiach pozwalają na zdobycie pieniędzy, które gracz może przeznaczyć na dalszy rozwój wirtualnej postaci, na przykład na zakup ubrań i akcesoriów sportowych, takich jak bluzy czy rękawice.

 

\

 

Gracz musi także układać odpowiedni dla sportowca jadłospis, zwracając uwagę na to, aby w pełni zaspokoić zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze. Co więcej, możliwe jest stosowanie suplementów diety i odżywek, na przykład kreatyny, aminokwasów czy odżywek na masę. Wirtualna postać ma zatem takie same potrzeby i możliwości jak prawdziwy sportowiec trenujący sztuki walki. Z tego względu na wypróbowanie tej gry decyduje się wiele osób, które pragną przekonać się, jak wygląda życie takich sportowców.