Gra samochodowa

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom różnych graczy, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć między innymi gier samochodowych. Na szczególną uwagę wszystkich pasjonatów samochodowych wyścigów zasługuje tytuł „Mistrz kierownicy”.

 

Jest to gra, w której dostępne są pojazdy charakterystyczne dla różnych epok w historii motoryzacji. Gracz może zatem zdecydować, czy woli ścigać się międzywojennym kabrioletem, kadilakiem z lat pięćdziesiątych czy też jednym z najnowszych pojazdów, takich jak Lamborghini Aventador albo Ferrari LaFerrari. Wszystkie pojazdy są dokładnie odwzorowane, dlatego gra zapewnia duży realizm. Gracz ma także ogromny wybór tras wyścigów. Możliwe jest ściganie się na dowolnie wybranym kontynencie, w kilkudziesięciu różnych państwach. Wszystkie dostępne w grze trasy zostały starannie odwzorowane, z zachowaniem właściwych długości, topografii oraz geomorfologii. Pogoda podczas wyścigu wybierana jest losowo, oczywiście zgodnie z warunkami klimatycznymi danego obszaru.

Gracz ma możliwość stworzenia wirtualnej postaci i dbania o jej rozwój. Na początku gry taka postać zyskuje na własność jeden z pojazdów, natomiast zarobione podczas wyścigów pieniądze mogą być przeznaczone na ulepszanie dotychczasowego pojazdu bądź na zakup nowego. Bardzo dobra oprawa graficzna oraz muzyczna sprawiają, że gracz ma wrażenie, jakby naprawdę siedział w samochodzie wyścigowym. Sterowanie grą zostało zaplanowane w taki sposób, aby umożliwić ściganie się dwóm graczom siedzącym przed jednym komputerem.