Warunki współpracy z wydawnictwem

Nasze wydawnictwo jest otwarte na propozycje zarówno doświadczonych producentów gier komputerowych, jak i tych, którzy jak dotąd nie mieli możliwości wydania żadnego stworzonego przez siebie dzieła. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że wiele spośród najpopularniejszych gier komputerowych zostało przygotowanych przez początkujących twórców. Wszystkich zainteresowanych przedstawieniem nam swoich pomysłów zapraszamy do kontaktu z naszym wydawnictwem.

Interesują nas rozmaite rodzaje gier, między innymi przygodówki, gry sportowe, logiczne, strategiczne oraz zręcznościowe. Rozpatrujemy propozycje gier zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Najważniejsza jest dla nas kreatywność. Osoba zainteresowana wydaniem gry musi być w stanie uzasadnić, dlaczego proponowany przez nią tytuł może wyróżniać się spośród gier, które są już dostępne na rynku. Naszym celem nie jest bowiem tworzenie kopii znanych tytułów, lecz unikalnych gier, które mają duże szanse na zdobycie popularności. Czekamy zatem na twórców, którzy są w stanie zaproponować graczom coś nowego. Jednocześnie zwracamy uwagę na to, że rozpatrzone zostają wyłącznie ukończone projekty. Przed skontaktowaniem się z naszym wydawnictwem należy zatem upewnić się, że przeznaczona do wydania gra została starannie dopracowana.

Współpracujemy z twórcami na jasno sprecyzowanych zasadach, przy pełnym poszanowaniu ich praw autorskich. Warunki cenowe ustalane są indywidualnie z twórcą każdej gry i zawsze możliwe jest ich negocjowanie.