Gry przygodowe

Wydajemy między innymi gry przygodowe, które cieszą się dużą popularnością wśród graczy w różnym wieku. Jednym z tytułów, które zyskały szczególnie wielu sympatyków, jest gra „Amazonia”. Bohaterka gry wybiera się w podróż do dżungli amazońskiej, ponieważ chce rozwiązać pewną zagadkę z przeszłości. Gracz wcielający się w tę postać musi wykazać się zdolnością logicznego myślenia, a także znajomością zasad obowiązujących w dżungli. Jest to bowiem miejsce, w którym na bohaterkę gry czeka wiele niebezpieczeństw, między innymi dzikie zwierzęta oraz tubylcy, którzy nie zawsze są przyjaźnie nastawieni wobec obcych. „Amazonię” wyróżniają wspaniała szata graficzna oraz znakomita oprawa dźwiękowa, które zwiększają realizm gry.

Kolejny z proponowanych przez nas tytułów to „Szpital”. Akcja gry toczy się w budynku dawnego szpitala, w którym uwieziona została trójka bohaterów. Gracz musi w taki sposób pokierować wirtualnymi postaciami, aby umożliwić im opuszczenie budynku. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ na bohaterów czyha sporo niebezpieczeństw. Dawny szpital jest nawiedzony przez złe duchy, które nie chcą, aby bohaterowie wyszli stąd żywi. Co więcej, gracz musi rozwikłać wiele zagadek, aby odnaleźć wyjście z budynku.

Wśród gier przygodowych nie zabrakło również tytułów przeznaczonych dla najmłodszych graczy. Przykładem może być najnowsza w ofercie gra, zatytułowana „Zagubione niedźwiadki”, w której zadaniem dziecka jest rozwikłanie zagadki zaginięcia niedźwiadków i bezpieczne doprowadzenie ich do osady.